Telwin - značka zastúpená v našom e-shope

Telwin

Telwin - predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacej techniky

Firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, takže výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality.
Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality.

Všetky výrobky značky Telwin vyhovujú európskej direktíve 2004/40/EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov. Na pracovisku, kde sa používajú výrobky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce. Výrobky firmy Telwin dávajú záruku zhody práve s direktívou 2004/40/EC.

Tohto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove, kde získala pre svoje výrobky aj certifikát. Všetky výrobky firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445, EN 50444 a EN 50505.

Stránky výrobcu: Telwin.com (anglicky)

V našej ponuke nájdete tieto výrobky Telwin:

  • Zváracie poloautomaty MIG-MAG (zváračky co2) Telwin mnohých výkonov a prevedení pre zváranie v ochrannej atmosfére i pre zváranie bez plynu tzv rúrkovým drôtom čo je nová, čistá, moderné technológie zvárania.
  • Zváračky CO2 - digitálné Telwin
  • Trafozváračky Telwin mnohých prevedení a výkonov
  • Zváracie invertory Telwin vysokej technickej úrovne pre zváranie: zváracie invertory MMA-TIG aj zváracie invertory TIG Telwin rôznych výkonov a prevedení
  • Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin pre osobné aj nákladné autá, ťažké stroje, nabíjačky pre gélové i kyselinové akumulátory
  • Prenosné štartovacie a pomocné zdroje.
  • Konvertory pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V/50 Hz
  • Náhradné diely, spotrebný materiál a príslušenstvo pre sortiment produktov Telwin

 


Po prezrení nážho katalógu si vyberte jednu z hlavných kotegórií produktov v hornej časti stránky, alebo môžte použiť vyhľadávací formulár nad týmto textom, kam môžte zadať typ, kód alebo označenie tovaru ( napr. "kompresor", "zváračka" atd.).

Tovar môžte zakúpiť v našom e-shope. Registrácia nie je k nákupu povinná, ponúká však niektoré výhody.