Nabíjačky autobatérií a štartovacie zdroje

V tejto kategórii nájdete tovar firmy Telwin ako nabíjačky autobatérií, nabíjačky gélových batérií, štartovacie vozíky, štartovacie zdroje, automatické nabíjačky autobatérií a nabíjačky s podporou štartu.

Články

  • Ako správne nabíjať autobatériu, ako podporiť studený štart - čítajte tu...

Podkategórie

Doctor_Charge.JPG Microprocesorové nabíjačky Profesionální microprocesorové nabíječky pro všechny druhy autobaterií s funkcí desulfatizace a diagnostikou. UPOZORNENIE : Automatické nabíjačky Telwin sú určené len pre nabíjanie štartovacích batérií ! Nie sú určené pre nabíjanie trakčných batérií, ktoré sa vyskytujú v karavanoch, obytných autách , lodiach a pod. Tieto batérie majú inú konštrukciu a musia byť nabíjané iným typom nabíjačky !
Nevatronic 24   Nabíjačky autobatérií Telwin V tejto kategórii nájdete tovar firmy Telwin ako nabíjačky autobatérií, nabíjačky gélových batérií, automatické nabíjačky autobatérií
Leader 150   Nabíjačky autobatérií s podporou pri štarte V tejto kategórii nájdete nabíjačky autobatérií s podporou pri štarte pre autobatérie 12 V i 24 V . Táto kategória nabíjačiek je vhodná pre osobné autá.
Dynamic1 420   Štartovacie vozíky Máte dodávkové auto, velké nákladné auto, traktor nebo stavebný stroj a parkujete cez zimu vonku? V tejto ponuke nájdete výkonné štartovacie vozíky a samostatné bateriové štartovacie zdroje pre batérie 12 V i 24 V
ProStart 2212.jpg Štartovacie zdroje s vlastným akumulátorom Štartovacie vozíky s vlastným akumulátorom. Pre štartovanie vozidel s 12V alebo 24 V napätím.
Converter_310_USB.jpg Meniče napätia 12 / 230 V Meniče napätia 12 / 230 V
Startovací kabely.jpg Štartovacie káble Pre núdzove naštartovanie
tester1.jpg Testery na autobatérie Testery na autobatérie 6/12/24 V pro rychlé zistenie stavu batérie